Dünya Sağlık Örgütü’nün önderliğinde oluşturulan ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nca desteklenen Güncel İyi Üretim Uygulamaları (c-GMP) kurallarına uygun, modern teknoloji kullanılarak, ISO 9001/13485 kapsamında uyulması gereken mevzuatları güncel olarak takip ederek, konusunda uzman çalışanlar tarafından insan sağlığına hizmet etme amacını taşımaktayız.

• Hasta kullanımı açısından kolaylık sağlamayı kalite anlayışımızı kurum kültürümüzün bir parçası olarak görmekte, sürekli gelişimi ve ürün gamını artırmayı ilke olarak görmekteyiz.

• Hedeflerimize ulaşmak için eğitilmiş personel ile kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek temel felsefemizdir.

• Ürünün hazırlanması aşamalarında ham madde girişinden son tüketiciye ulaştırılması sürecinde etkin bir kalite sistemi uygulamakta ve sistem takibi ile insan odaklı üretim vizyonu benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın öncelikleri arasında yer almaktadır.

• Firma içi düzende tüm departmanların aynı hedef doğrultusunda belirlenen kalite ilkeleri çerçevesinde hareketini ve kontrolünü sağlamak çalışanlarımızın temel sorumluluğudur.