Preloader Close
Östafarma Medikal
Östafarma Medikal
Östafarma Medikal
ÖSTAFARMA MEDİKAL

Hakkımızda

ÖSTAFARMA MEDİKAL  sektörde uzun süren uluslararası tecrübe ve  Ar-Ge çalışmaları  sonrasında,  Ali İhsan ŞİMŞEK ve Tunç YILDIZLI tarafından kurulmuştur.

Türkiye medikal sektöründe bir çok bilinen markanın resmi distribütörlüklerinin yanı sıra kendi üretimleri ile de gıda takviyeleri ve alternatif tıp alanında faaliyet gösteren hekimlere ürün tedarik etmektedir. Glutatyon ve  C vitamini face serum üretimi ile Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Östafarma Medikal Uzman Hekim Konseyimiz ;

Plastik Cerrahi, Dermatoloji, KBB, Medikal Estetik ve tıp alanında  uzman hekimlerimizden oluşmaktadır. Eğitim, uygulama ve komplikasyon süreçlerini profesyonel anlayış ile takip etmekteyiz.

Tüm Ürünlerimiz;

CE, KFDA, MEDİCAL DEVİCE, CLASS III, CLASS II A, ÜTS (ÜRÜN TAKİP SİSTEMİ), TIBBİ CİHAZ KURUM KAYDI ve SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI’dır. Tedarik edilen tüm ürünlerin resmi ve tek yetkili distiribitörlüğü bulunmaktadır.
 

CLASS III, Medikal Device Ürünler;

Divineus Muolding Cog, Diveneus Mono, Divineus SCREW, STARFİLL HA DOLGU, Blunt Tip Kanül, Ace Mezoterapi İğne Uçları, Minerva Fransız Askısı, Minerva Cog, Mono Screw

Gıda Takviyeleri Üretimlerimiz;

New SambuVita Efervesan Tablet
Östavit-C Efervesan Tablet

Face Serum ;

Östa Glutathione 1200 Face Serum
Östavit-C Face Serum

Alternatif Tıp Ürünlerinde Yurtiçinde ve yurtdışında Ar-Ge çalışmaları devam etmektedir.

Tedarikçisi ve Üreticisi olduğumuz tüm ürünler Östafarma Medikal güvencesi altındadır.

TEDARİK EDİLEN TÜM  ÜRÜNLERİN TÜRKİYE RESMİ DİSTRİBÜTÖRÜ ÖSTAFARMA MEDİKALDİR..

Saygılarımızla,